Uruchomienia Układów Pompowych

Prawidłowe działanie pomp zaczyna się od profesjonalnego doboru i zaprojektowania, poprawnej instalacji i prawidłowego montażu. Elementy te są niezbędne do osiągnięcia optymalnej wydajności pomp.

Jeśli pompa nie jest poprawnie zamontowana, wydajność instalacji może być poniżej oczekiwań. Może prowadzić to do niepotrzebnych przestojów a w rezultacie do niepotrzebnych kosztów i dodatkowego zaangażowania zasobów. 

Profesjonalne usługi serwisowe Pompax zapewniają, prawidłowy przebieg procesu montażu i uruchomienia od samego początku i niwelują ryzyko wystąpienia problemów spowodowanych przez niewłaściwą pracę instalacji.

Nasz wykwalifikowany zespół serwisowy posiada niezbędną wiedzę, doświadczenie i narzędzia umożliwiające uruchomienie dowolnego systemu pompowego.

Działania diagnostyczne takie jak: osiowanie, pomiary elektryczne, termografia zapewniają najwyższą jakość wykonywanej usługi po zakończeniu której proponujemy możliwość np. wydłużenia gwarancji oraz podpisania umowy konserwacyjnej KOS.

Galeria

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń na infolinię
+48 65 529 99 16
Napisz do nas

Pompax Sp. z o.o.
Kłoda ul. Przemysłowa 7a
64-130 Rydzyna

Tel +48 65 529 99 16
Fax +48 65 529 99 61